po uoga
po uoga
po uoga

Privatumo politika

Bendra informacija:
Ūkininkas Augustinas Pocevičius atstovaujantis "Po Uoga" prekinį ženklą (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:
Ūkininkas Augustinas Pocevičius
Ūkininko pažymėjimo numeris: 0167224
PVM mokėtojo kodas: LT100010907618
Adresas: Šalkiškių kaimas, Širvintų rajonas.

Jeigu Jūs nesutinkate su Taisyklėmis, šia Politika ar atskiromis jų sąlygomis, mes, deja, negalėsime suteikti Jums galimybės naudotis visomis ar bet kuria iš ūkio teikiamų paslaugų (toliau – Paslaugos). Šioje Politikoje Jūs rasite visą informaciją, kokius Jūsų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt. Ši informacija svarbi, todėl tikimės, kad atidžiai ją perskaitysite.

Mes gerbiame Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Mes imamės atitinkamų organizacinių ir techninių priemonių užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys visada būtų saugūs, o duomenų tvarkymo veiksmai atitiktų duomenų apsaugos teisės aktų ir mūsų vidaus politikų reikalavimus.

1. Kokius Jūsų duomenis tvarkome ir kodėl?
· vardas,
· pavardė
· telefono numeris
· elektroninio pašto adresas
· prekių pristatymo adresas

2. Kaip ir kokiais tikslais mes naudojame Jūsų anketinius duomenis?
2.1. Jūsų paskyros administravimui ir paslaugų pilno spektro suteikimui, siekiant pristatyti užsakymą jūsų nurodytu adresu;
2.2. Bankiniam mokėjimui atlikti naudojantis išoriniu tiekėju;
2.3. Duomenų profiliavimui teikiant asmeninius pasiūlymus ir vedant sistemos apskaitos politiką;
2.4. Matuoti apsilankymo trukmę ir svetainės kokybės rodiklius;
2.5. Tiesioginei rinkodarai ir geriausiems pasiūlymams.

3. Kam atskleidžiame Jūsų informaciją?
Jūsų duomenis mes galime perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda mums vykdyti ir administruoti Paslaugų teikimą, teikia mums su klientų Užklausų administravimu susijusias paslaugas. Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai, tiesioginės rinkodaros paslaugų teikėjai, rinkos tyrimų ar verslo analitikos paslaugų teikėjai ir pan. Kiekvienu atveju duomenų tvarkytojui mes pateikiame tik tiek duomenų, kiek yra būtina konkrečiam pavedimui įvykdyti ar konkrečiai paslaugai suteikti.
Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

4. Kokiose teritorijose ir jurisdikcijose mes tvarkome jūsų asmens duomenis?
Mes Jūsų asmens duomenis tvarkome tik Europos sąjungos teritorijoje, Jūsų duomenys nėra perduodami į trečiąsias valstybes.

5. Jūsų teisės:
Jūs turite teisę žinoti apie mūsų tvarkomus Jūsų duomenis ir turėti teisę pašalinti bei reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis. Tais atvejais, kai Jūsų duomenis mes tvarkome Jūsų sutikimo pagrindu, Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą ir Jūsų sutikimu grindžiamas duomenų tvarkymas bus nutrauktas. Tam tikrais atvejais tai gali reikšti, kad nebegalėsime suteikti galimybės toliau naudotis mūsų Paslaugomis.

Jeigu Jūs manote, kad Jūsų duomenis mes tvarkome pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, mes visuomet pirmiausia prašome kreiptis tiesiogiai į mus. Jūs turite teisę būti pamirštam, galite pareikšti norą, kad jūsų duomenys būtų pašalinti iš sistemos. Taip pat galite pareikšti norą apriboti savo pateiktų duomenų valdymą, kuris nėra susijęs su tiesioginės paslaugos teikimu.

6. Susisiekite su mumis dėl savo duomenų:
Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką adresu uzsakymai@pouoga.lt arba skambinti telefonu +370 65888 595

7. Slapukai ir jų naudojimas:
Mes naudojame slapukus (tai nedidelis informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant mūsų svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Slapukas yra atsiunčiamas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį tam, kad išsaugotų duomenis, o mes galėtume Jus, kaip Paslaugų naudotoją, atpažinti apsilankius mūsų svetainėje. Slapukų pagalba mes taip pat galime susieti Jūsų pirkimo istoriją, kitus duomenis, surinktus Jums naudojantis Paslaugomis, su Jūsų naršymu internete.

Mes taip pat naudojamės Facebook, Google, kitų internetinių reklamų teikėjų paslaugomis.

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu.
menu-circlecross-circle
0
KREPŠELIS
  • No products in the cart.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram